© Support Q GMBH

Kariera

Szanowna kandydatko, szanowny kandydacie,

bardzo nam miło, że zainteresowało Państwa stanowisko pracy w Support Q GmbH!

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które rozwija się na rynku międzynarodowym i ciągle rozglądamy się za zaangażowanymi, elastycznymi i wykwalifikowanymi pracownikami na wszystkich poziomach naszej hierarchii. Poniżej znajdą Państwo aktualny przegląd wolnych stanowisk. Zachęcamy również do wysyłania kandydatur spontanicznie.

W jakich obszarach specjalizacji poszukujemy nowych pracowników?
Support Q to przedsiębiorstwo techniczne, zajmujące się głównie przemysłem ciężkim (motoryzacja i przemysł kolejowy). Dlatego szukamy w szczególności pracowników do zatrudnienia w następujących obszarach:

- inżynierowie specjalizujący się w inżynierii motoryzacyjnej
- inżynieria mechaniczna
- technologia produkcji
- zarządzanie jakością
- technologia tworzyw sztucznych
- inżynieria elektryczna

Czekamy również na kandydatury do działu administracyjnego.

Szukamy pracowników wykazujących się niezależnością, zdolnych reprezentować interesy Support Q oraz naszych klientów. Nasza kultura korporacyjna wspiera takie podejście.

W jak sposób mogę kandydować?

Kandydatury prosimy kierować do działu personalnego w Görlitz.  Państwa kandydatura zostanie porównana z aktualnymi wolnymi stanowiskami. Skontaktujemy się z Państwem, jeśli znajdziemy wolną pozycję, która może być odpowiednim wyzwaniem. Aby usprawnić ten proces, prosimy o podanie numeru telefonu oraz języka w którym możemy się z Państwem kontaktować.

Prosimy również o podanie lokalizacji, dla których możemy rozważać Państwa kandydaturę, oraz o sprecyzowanie Państwa celów zawodowych.

Przyjmujemy w kandydatury w każdej formie, preferujemy jednak pocztę elektroniczną. Prosimy przesyłać aplikacje na adres bewerbung@supportq.de.

Poinformujemy Państwa o otrzymaniu aplikacji.